ERGOPOUCH TUDUKOMBE 2.5 TOG - SALVEI

  • Suurepärane valik imikutele ja väikelastele, kes ei armasta magamiskotte
  • Naturaalsetest materjalidest soe tudukombe, mida võib kasutada eraldiseisvalt või koos alumise kihiga (bodi või õhuke tudukombe)
  • GOTS sertifikaadiga orgaanilisest puuvillast (sh vooder)
  • 2.5 TOG soojusaste sobib suurepäraselt temperatuurivahemikus 17-23°C
  • Varrukad on 1 TOG soojusastmega materjalist, et vältida ülekuumenemist
  • Varrukad ja jalaosad on pealekeeratavad
  • Kolmepoolne tõmblukk tagab mugava selga paneku ja kiire öise mähkmevahetuse või potitamise
  • Vastab ohutus- ja kvaliteedistandarditele
  • 6-12 kuud suurus: lapse pikkus 68-84 cm; 12-24 kuud suurus: lapse pikkus 76-92 cm.
Lisa ostukorvi
49,95 €
 

 OMADUSED


ergoPouch tudukombe on alternatiiv tavapärasele magamiskotile, mis on mõeldud kas eraldiseisvalt kandmiseks või koos alumise kihiga (bodi või õhuke tudukombe). 2.5 TOG soojusastmega tudukombe kasutamine tagab soojuse ja mugavuse ka kõige rahutumatele lastele.

Soojusaste 2.5 TOG on enamasti sobilik temperatuurivahemikus u 17-22°C. Magamiskoti pakendi küljes on kaasas termomeeter, mis aitab kiiresti toatemperatuuri määrata. Pakend sisaldab ka riietumisjuhist vastavalt mõõdetud temperatuurile.

Tudukombe on valmistatud GOTS sertifikaadiga orgaanilisest puuvillast, millele on lisatud veidi elastaani.  Veniv materjal muudab tuduka lapse jaoks mugavaks - beebil on võimalik end piisavalt liigutada, ent samas hoiab kombe mõnusalt keha ümber.

Pehme ja hingav orgaaniline puuvill ja on sertifitseeritud kui mittetoksiline materjal, kangast on värvitud veepõhiste värvidega - õrn vastsündinu naha vastu ning sobib ka nahale, millel on kalduvus ekseemi tekkeks.

Kolmepoolne lukk muudab öised mähkmevahetused mugavaks. Luku ülaosas on kate, mis kaitseb lapse lõuga.

Heakskiidetud Rahvusvahelise Puusa Düsplaasia Instituudi poolt (International Hip Dysplasia Institute). National Eczema Association hinnangul on tegemist nahasõbraliku tootega.


Materjal: välis- ja sisemine pind 95% orgaaniline puuvill, 5% elastaan. Vooder 100% orgaaniline puuvill.
Masinpestav ja trummelkuivatatav madalal temperatuuril. Triikimisel kasutada keskmist temperatuuri. Kangas talub ka keemilist puhastust.


OHUTUSTEAVE

Veenduge, et valite oma lapse kaalu ja pikkuse järgi õige suuruse, et vältida tudukombe rullumist üle näo. Lisateabe jaoks vaadake suuruse valimise juhendit.
Ärge kasutage polsterdatud 2.5 TOG soojusastmega tudukombet 5-punkti turvavöödega.

Soojusastme (TOG) valikul tuleb arvestada nii beebi riietusega, toatemperatuuriga kui ka lapse tervisega. Kontrollige regulaarselt, et teie lapsel poleks liiga külm ega palav.

SIIT saate täiendavaid nõuandeid sobiva magamiskoti valikuks.