ERGOPOUCH MAGAMISKOTT  
"SHEETING" 2.5 TOG - MARJAD

  • GOTS sertifikaadiga orgaanilisest puuvillast hingavad ja looduslikud kiud, siidiselt sile materjal
  • Ka magamiskoti täidis on 100% orgaanilisest ja pleegitamata puuvillast
  • Kellukesekujuline põhi tagab puusasõbralikkuse, jalgadele jääb piisav liikumisruum
  • "Sheeting" magamiskott on võrreldes teiste ergoPouch magamiskottidega avaram - sobib lastele, kes eelistavad suuremat liikumisvabadust
  • Magamiskoti külgedel on veniv trikotaažkangas, mis tagab veelgi mugavama liikuvuse
  • 2.5 TOG soojusaste sobib suurepäraselt kasutamiseks temperatuurivahemikus u 17-22°C
  • Kahepoolne tõmblukk tagab mugava selga paneku ja kiire öise mähkmevahetuse
  • Vastab ohutus- ja kvaliteedistandarditele
  • 3-12 kuud suurus: lapse kaal 6-12 kg, pikkus 62-84 cm; 8-24 kuud suurus: lapse kaal 8-14 kg, pikkus 68-92 cm.
Lisa ostukorvi
59,95 €
 OMADUSED


ergoPouch "Sheeting" magamiskott on beebide ja väikelaste magamiskott, mis on mõeldud nn käed väljas magajatele (pärast mähkimisfaasi, tavaliselt alates u 3 kuu vanusest). "Sheeting" kott on võrreldes "Jersey" ja "Cocoon" magamiskottidega oluliselt avarama lõikega. Magamiskott on siidiselt siledast materjalist, külgedel on venivast trikotaažist paneelid.

Soojusaste 2.5 TOG on enamasti sobilik temperatuurivahemikus u 17-22°C. Magamiskoti pakendi küljes on kaasas termomeeter, mis aitab kiiresti toatemperatuuri määrata. Pakend sisaldab ka riietumisjuhist vastavalt mõõdetud temperatuurile.

"Sheeting" magamiskott on valmistatud GOTS sertifikaadiga orgaanilisest puuvillast, külgpaneelidele on lisatud venivuse tagamiseks ka veidi elastaani. Magamiskoti materjalid on tõeliselt looduslikud - sealhulgas selle voodritäidis (100% orgaaniline pleegitamata puuvill).

Siidine ja hingav orgaaniline puuvill on sertifitseeritud kui mittetoksiline materjal, kangast on värvitud veepõhiste värvidega - õrn vastsündinu naha vastu ning sobib ka nahale, millel on kalduvus ekseemi tekkeks.

Kahepoolne lukk muudab öised mähkmevahetused mugavaks. Luku ülaosas on trukiga kate, mis kaitseb lapse lõuga ning muudab magamiskoti luku avamise lapse enda jaoks keerulisemaks - ei ole ohtu, et ta keset ööd end magamiskotist hakkaks välja ajama.

Kellukesekujuline disain on heakskiidetud Rahvusvahelise Puusa Düsplaasia Instituudi poolt (International Hip Dysplasia Institute) - see soodustab puusa- ja õlaliigeste korrektset arengut. National Eczema Association hinnangul on tegemist nahasõbraliku tootega.


Materjal: pealmine osa 100% orgaaniline puuvill, vooder 100% orgaaniline puuvill, külgpaneelid 95% orgaaniline puuvill ja 5% elastaan
Masinpestav ja trummelkuivatatav madalal temperatuuril. Triikimisel kasutada keskmist temperatuuri. Kangas talub ka keemilist puhastust.


OHUTUSTEAVE

HOIATUS: Hoida eemal tulest või lahtistest leekidest.
HOIATUS: Ärge laske lapsel üle kuumeneda.
HOIATUS: Ärge kasutage seda magamiskotti, kui kinnitatult mahub lapse pea läbi kaelaava.
HOIATUS: Magamiskott on mõeldud kasutamiseks võrevoodis/lapsevoodis.
HOIATUS: Ärge kasutage, kui laps oskab võrevoodist välja ronida.
Ärge laske lapsel magamiskotis kõndida.
Ärge kasutage koos magamiskotiga lisatekke.
Esimeste kahjustuste ilmnemisel magamiskoti kasutamine lõpetada.
Pesta enne esimest kasutuskorda.

Magamiskoti soojusastme (TOG) valikul tuleb arvestada nii beebi riietusega, toatemperatuuriga kui ka lapse tervisega. Kontrollige regulaarselt, et teie lapsel poleks liiga külm ega palav.

SIIT saate täiendavaid nõuandeid sobiva magamiskoti valikuks.