ERGOPOUCH MAGAMISKOTT  "JERSEY" 1 TOG - PUUVILJADEGA

  • GOTS sertifikaadiga orgaanilisest puuvillast ja bambusviskoosist hingavad ja looduslikud kiud, mõnusalt veniv materjal
  • Kellukesekujuline põhi tagab puusasõbralikkuse, jalgadele jääb piisav liikumisruum
  • "Jersey" magamiskott on rindkere juurest lapsel tihedamalt ümber kui tavapärased magamiskotid, mis muudab selle ideaalseks esimeseks magamiskotiks pärast mähkimisfaasi lõppu
  • 1 TOG soojusaste sobib suurepäraselt temperatuurivahemikus  21-24°C
  • Kahepoolne tõmblukk tagab mugava selga paneku ja kiire öise mähkmevahetuse
  • Vastab ohutus- ja kvaliteedistandarditele
  • 3-12 kuud suurus: lapse kaal 6-10 kg, pikkus 62-76 cm; 8-24 kuud suurus: lapse kaal 8-14 kg, pikkus 68-92 cm.
Lisa ostukorvi
44,95 €

OMADUSED

ergoPouch "Jersey" magamiskott on beebide ja väikelaste magamiskott, mis on mõeldud nn käed väljas magajatele (pärast mähkimisfaasi, tavaliselt alates u 3 kuu vanusest). "Jersey" kott on õhukese ja veniva disainiga, mis sarnaneb mähkimiskotile - ideaalne esimeseks magamiskotiks pärast mähkimist.

Soojusaste 1 TOG on enamasti sobilik temperatuurivahemikus u 21-24°C. Magamiskoti pakendi küljes on kaasas termomeeter, mis aitab kiiresti toatemperatuuri määrata. Pakend sisaldab ka riietumisjuhist vastavalt mõõdetud temperatuurile.

"Jersey" magamiskott on valmistatud GOTS sertifikaadiga orgaanilisest puuvillast ja bambusviskoosist, millele on lisatud veidi elastaani.  Veniv materjal muudab magamiskoti lapse jaoks mugavaks - beebil on võimalik end piisavalt liigutada, ent samas hoiab magamiskott mõnusalt keha ümber.

Pehme ja hingav orgaaniline puuvill ja bambusviskoos on sertifitseeritud kui mittetoksilised materjalid, kangast on värvitud veepõhiste värvidega - õrn vastsündinu naha vastu ning sobib ka nahale, millel on kalduvus ekseemi tekkeks.

Kahepoolne lukk muudab öised mähkmevahetused mugavaks. Luku ülaosas on kate, mis kaitseb lapse lõuga.

Kellukesekujuline disain on heakskiidetud Rahvusvahelise Puusa Düsplaasia Instituudi poolt (International Hip Dysplasia Institute) - see soodustab puusa- ja õlaliigeste korrektset arengut. National Eczema Association hinnangul on tegemist nahasõbraliku tootega.


Materjal: 55% orgaaniline puuvill, 40% bambusviskoos, 5% elastaan
Masinpestav ja trummelkuivatatav madalal temperatuuril. Triikimisel kasutada keskmist temperatuuri. Kangas talub ka keemilist puhastust.


OHUTUSTEAVE

HOIATUS: Hoida eemal tulest või lahtistest leekidest.
HOIATUS: Ärge laske lapsel üle kuumeneda.
HOIATUS: Ärge kasutage seda magamiskotti, kui kinnitatult mahub lapse pea läbi kaelaava.
HOIATUS: Magamiskott on mõeldud kasutamiseks võrevoodis/lapsevoodis.
HOIATUS: Ärge kasutage, kui laps oskab võrevoodist välja ronida.
Ärge laske lapsel magamiskotis kõndida.
Ärge kasutage koos magamiskotiga lisatekke.
Esimeste kahjustuste ilmnemisel magamiskoti kasutamine lõpetada.
Pesta enne esimest kasutuskorda.

Magamiskoti soojusastme (TOG) valikul tuleb arvestada nii beebi riietusega, toatemperatuuriga kui ka lapse tervisega. Kontrollige regulaarselt, et teie lapsel poleks liiga külm ega palav.

SIIT saate täiendavaid nõuandeid sobiva magamiskoti valikuks.