ALVI "PERLAM" VEEKINDEL KUMMIGA VOODILINA (70x140 cm) - ORGAANILINE VALGE

  • 100% orgaanilisest puuvillast - seda kasvatatakse pestitsiide ja muid keskkonda kahjustavaid aineid kasutamata
  • "PERLAM" innovaatiline materjal on veekindel, ent samal ajal hingav
  • Ideaalne lahendus beebivoodisse - voodilina alla ei ole tarvis paigutada eraldi veekindlat lisakaitset
Lisa ostukorvi
38,53 €

OMADUSED JA HOOLDUS

Alvi "PERLAM" veekindel kummiga voodilina sobib 70x140 cm suurusele madratsile.
Tegemist on tõeliselt innovaatilise Premium-klassi voodilinaga. Selle tootmiseks kasutatud puuvill on valitud parimate puuvillataimede hulgast. Puuvilla pole töödeldud pleegitajatega, pigmentide ega värvainetega, mistõttu on säilinud looduslik puuvilla värv.
PERLAM voodilina on siidine ja beebi õrna naha vastas eriti meeldiv. Voodilina on samaaegselt veekindel ja hingav. PERLAM materjal tagab optimaalse soojuse regulatsiooni - suvel on kiud mõnusalt värsked ja jahutavad, jahedal aastaajal tunduvad aga ihu vastas hubased ja soojad.

Revolutsiooniline PERLAM-süsteem koosneb intelligentsest membraanist, mis imab kiiresti vedeliku ja juhib selle eemale - tagatud on alati kuiv materjali välispind. Samal ajal on materjalil suurepärane hingavus, mis soodustab lõõgastavat ja tervislikku und.

PERLAM on registreeritud kaubamärk, see tehnoloogiline litsents antakse ainult väga kvaliteetsetele tekstiiliettevõtetele.

Koostis: 100% orgaaniline puuvill
Masinpestav kuni 40 kraadi juures ning lubatud on trummelkuivatamine.
Orgaaniline puuvill võib pesemisel kahaneda kuni 5%. Soovitame voodilina enne kasutuselevõttu läbi pesta - nii on tagatud ka selle ideaalne sobivus.
Hoida eemal lahtisest tulest ja leekidest.