SNÜZCLOUD BEEBI UNEABILINE

  • Aitab beebit lohutada ning kergemini unne suigutada
  • Neli rahustavat heli: ema südamelöögid, roosa müra, unelaul ja kose kohin
  • Kaks valgusvalikut: rahustav roosa kuma või pehme valge öötuli
  • Eriliselt pehme ja mõnus kaisutada, mugav kaasas kanda
  • Kinnitub nii võrevoodi, lapsevankri kui ka turvahälli külge
  • Reguleeritav helitugevus
Lisa ostukorvi
34,95 €

OMADUSED

Peaaegu iga beebi või väikelapse vanema soov on rohkem ja paremini magada. Et seda kergemini saavutada, on Snüz loonud spetsiaalse uuendusliku beebide uneabilise - SnüzCloud mänguasja. SnüzCloud on ülipehme plüüskangaga kaetud pilvekesekujuline uneabiline, mis mängib 4 erinevat rahustavat heli ning seda saab kasutada ka öölambina. SnüzCloud aitab teie beebil kergemini uinuda, et saaksite ise rohkem puhata.

SnüzCloud'i rahustavate helide valikus on roosa müra, mis on sügavamalt kõlav alternatiiv valgele mürale, selle tämber on pehmem - roosat müra leidub ka südame löögirütmides. Lisaks roosale mürale mängib SnüzCloud veel armsalt kõlavat unemuusikat, rahustavat kose kohinat ning südamelööke, mis meenutavad vastsündinule ema kõhus kostunud tuttavat heli.

SnüzCloud'il on kaks erinevat valgust - saate valida rahustava roosa kuma, mis ei häiri teie lapse tsirkadiaanrütmi, või vajadusel natukene eredama, ent siiski pehme valge valguse, mis aitab teil endal pimedas toas öiste mähkmevahetuste või toitmiste ajal ringi liikuda.

SnüzCloud'i imearmas disain ja käepärane takjapael teevad sellest mänguasja, mida on mugav igale poole kaasa võtta - saate pilvekese kerge vaevaga kinnitada kas võrevoodi, lapsevankri või turvahälli külge, et last ka väljaspool kodu kiiremini rahustada.

Heli ja valgus kestavad pärast nupulevajutust 20 minutit, seega te ei pea neid ise välja lülitama. Helide vahel saab liikuda, vajutades ülemisele vasakule nurgale ning valgus muutub ülemise parempoolse nurga kaudu.

Kui kasutate pilvekest võrevoodi küljes, soovitame see turvalisuse kaalutlusel riputada beebi jalgade poole, et see ei oleks tema haardeulatuses.

Pilveke ei ole selle sees oleva elektroonika tõttu masinpestav - pealispinda saab puhastada niiske lapiga ning seejärel tuleks enne kasutamist oodata, et mänguasi oleks täielikult kuivanud.

SnüzCloud'i sobivad 3x AAA patareid (ei ole mänguasjaga kaasas).

SnüzCloud'i helide ja valgusomadustega saad lähemalt tutvuda SIIN.