HELINAUT VALGE MÜRA MASIN

  • HELINAUT on võimekas ja universaalne valge müra masin, mis
    aitab beebit rahustada ning kergemini uinutada
  • Valikus on 29 erinevat heli - 7 valge müra heli, 7 ventilaatori heli ja 15 muud lõõgastavat heli (linnulaulust äikesetormini)
  • Helitugevus on reguleeritav
  • Üks väheseid valge müra masinaid, mida saab kasvõi kogu öö või uinaku kestel kasutada - kui taimerit ei seadista, ei lülita see ennast ise välja
  • Soovi korral saab kasutada automaatset väljalülitamist - taimer on võimalik seadistada 30 min, 60 min või 90 min peale
  • HELINAUTi saab kasutada ka öölambina - vali 7 erineva sooja tooni vahel, mille intensiivsus on reguleeritav
  • Mugav kaasas kanda - masinal on riputusaas ning USB kaabli abil taaslaetav aku
  • Helisid saab kuulata ka kõrvaklappidest (3.5mm)
Lisa ostukorvi
46,90 €
 


OMADUSED

HELINAUT on kaasaskantav valge müra masin, mis aitab paremini magada nii beebidel kui täiskasvanutel.

Heli. Pidev, justkui kordumatu heli aitab lõõgastuda ning tunda end mugavalt. Helimasinasse on sisseehitatud 29 erinevat heli - 7 erinevat valget müra, 7 erinevat ventilaatori heli ja 15 rahustavat naturaalset heli (sh lindude laul, merekohin, ritsikate sirin, lõkke pragisemine, rongi rataste heli, kella tiksumine, äike, merelained, vihmasabin, oja vulin, vee tilkumine, kussutamine ("shhh"), südametukse kahin, 2 erinevat unemeloodiat).

Valgus. Helimasin toimib soovi korral ka kui öölamp. Öölamp valgustab piisavalt, ent ei ärata üles. Nii valguse intensiivsust kui ka värve saab muuta. Valikus on 7 erinevat LED värvi.

Mugav. Helimasin jätab viimased sätted meelde. Uuesti käivitamisel ei pea uuesti heli, helitugevust ning valgust seadistama.

Kaasaskantav. Masinal on riputusaas ning taaslaetav aku, mida saab laadida USB kaabli abil. Võimalik kuulata ka kõrvaklappidest (3.5mm).

Automaatne. Automaatse väljalülitamise funktsiooni abil saab valida 3 erineva taimeri vahel - 30 min, 60 min või 90 min. Parima une tagamiseks vähendatakse helitugevust järk-järgult enne taimeri täitumist.

Suurus: 96.7mm x 79.1mm x 112.5mm (P x L x K)
Aku kestvus: 7 tundi. Kui helimasin ühendada vooluvõrku, mängib see seni, kuni see välja lülitatakse.
Laadimisaeg: 2.5 tundi.


Uuri lähemalt SIIT