ERGOPOUCH TÄISPIMENDAV AKNAKATE

  • Täispimendav - blokeerib päikesevalguse 100%
  • Korduvkasutatav - soovi korral saab selle päeval akna küljest lahti võtta, õhtul uuesti kinnitada
  • Mõõda ja lõika oma akna jaoks sobivaks
  • Hoiustamiseks kokku volditav või rullitav
  • Kergesti lapiga puhastatav materjal
  • Mugav kaasa võtta
  • Karbis on 2 rulli mõõduga 46 x 183 cm
Läbi müüdud
 

 

 


OMADUSED

Korduvkasutatav staatiliselt kinnituv ergoPouch täispimendav aknakate on mugav lahendus, et saavutada imikute ja väikelaste uneajal toas täielik pimedus. Pime tuba aitab stimuleerida melatoniini tootmist, mis omakorda aitab vähendada varajast ärkamist või hilist uinumist valgel suveajal.

Aknakate on valmistatud 3-kihilisest materjalist. Sellel on täielikult läbipaistmatu sisemine kiht, mis blokeerib päikesevalguse 100%. Välimised kihid on valged, et sobituda igasse tuppa. Väljapoole jääv pool peegeldab valguse akendest eemale, mis aitab reguleerida ruumi temperatuuri.

ergoPouch aknakate kinnitub akna külge staatiliselt - akendele ei jää kleepuvaid liimijälgi ning rulood saab ikka ja jälle uuesti kasutada, ilma et see kaotaks oma kleepuvuse. Korduvkasutatavus tähendab seda, et saate ärkvelolekuajaks aknakatte eemaldada ning uneajaks taas aknale kinnitada. Mugavaks hoiustamiseks saab aknakatte kokku voltida või rulli keerata ning see võtab väga vähe ruumi.

Karbis on 2 rulli - mõõtke aknad, lõigake aknakatted sobivasse mõõtu ning kinnitage aknaklaaside külge. Need ei takista akende avamist ja sulgemist.

ergoPouch aknakatted sobivad kõige paremini ühekordsetele või topeltklaasiga akendele. See ei sobi mattklaasile, karedatele või toonitud klaasidele ega plastikule. 

Mõõtke oma aknad enne aknakatete ostmist üle, et kindel olla, kui palju rulle vajate (arvestage mõned sentimeetrid lisaks, et vahedest valgus sisse ei hakkaks piiluma). Pakis on 2 rulli mõõduga 46 x 183 cm.

Materjal: PVC 0.24mm + 170GSM paber.