ERGOPOUCH MÄHKIMISKOTT  "COCOON" 1 TOG - KARIKAKRAD

  • Kaks ühes mähkimiskott-magamiskott "Cocoon" sobib vastsündinutele ja imikutele nii mähitult kui ka lahtiste kätega magamiseks
  • GOTS sertifikaadiga orgaanilisest puuvillast hingavad ja looduslikud kiud, mõnusalt veniv materjal
  • Kellukesekujuline põhi tagab puusasõbralikkuse, jalgadele jääb piisav liikumisruum
  • Trukkide abil saab mähkimiskoti imekergesti muuta magamiskotiks - saab edasi kasutada, kui laps õpib keerama
  • Magamiskotina kasutades on see rindkere juurest lapsel tihedamalt ümber kui tavapärased magamiskotid - hea harjutamiseks enne üleminekut avaramale magamiskotile
  • 1 TOG soojusaste on sobilik temperatuurivahemikus ~21-24°C
  • Kahepoolne tõmblukk tagab mugava selga paneku ja kiire öise mähkmevahetuse
  • Vastab ohutus- ja kvaliteedistandarditele
  • 0-3 kuud suurus: 3-6 kg, pikkus kuni 62 cm; 3-6 kuud suurus: 6-8 kg, pikkus 62-68 cm; 6-12 kuud suurus: 8-10 kg, pikkus 68-76 cm.

Lisa ostukorvi
44,95 €
 

 


OMADUSED

ergoPouch "Cocoon" mähkimiskotid on loodud mugavaks kasutamiseks. Tõmblukuga mähkimiskott on kõige kiirem ja kergem viis lapse mähkimiseks, tagamaks rahulikum uni kogu perele.

Soojusaste 1 TOG on enamasti sobilik vahemikus ~21-24°C. Mähkimiskoti pakendi küljes on kaasas termomeeter, mis aitab kiiresti toatemperatuuri määrata. Pakend sisaldab ka riietumisjuhist vastavalt mõõdetud temperatuurile.

"Cocoon" mähkimiskott on valmistatud GOTS sertifikaadiga orgaanilisest puuvillast ja bambusviskoosist, millele on lisatud veidi elastaani. Mähkimiskott on piisavalt tugev, et piirata nn "Moro-" e ehmatusrefleksi, kuid samal ajal niivõrd veniv, et beebi saab end vajalikul määral sirutada ja liigutada. Veniv materjal võimaldab hingamisel rindkerel täielikult laieneda, see muudab mähkimiskoti lapse jaoks mugavamaks ning beebil on võimalik mähitult siiski ka soovi korral käsi mõnevõrra liigutada.

Pehme ja hingav orgaaniline puuvill ja bambus on sertifitseeritud kui mittetoksilised materjalid, kangas on värvitud veepõhiste värvidega - õrn vastsündinu naha vastu ning sobib ka nahale, millel on kalduvus ekseemi tekkeks.

Kahepoolne lukk muudab öised mähkmevahetused mugavaks - ei ole vaja öö jooksul korduvalt last sisse-välja mähkida nagu tavalise mähkimislinaga. Luku ülaosas on kate, mis kaitseb beebi lõuga.

Trukkide abil on võimalik mähkimiskott muuta käeavadega magamiskotiks, kui tundub, et beebi võib hakata seljalt kõhule keeramist õppima. Kuna ka magamiskotina kasutades on see rindkere juurest lapsel tihedamalt ümber kui tavapärased magamiskotid, on "Cocoon" ideaalne variant lapsele lahtiste kätega magamise harjutamiseks enne üleminekut avaramale magamiskotile.

Kellukesekujuline disain on heakskiidetud Rahvusvahelise Puusa Düsplaasia Instituudi poolt (International Hip Dysplasia Institute) - see soodustab puusa- ja õlaliigeste korrektset arengut. National Eczema Association hinnangul on tegemist nahasõbraliku tootega.

"Cocoon" mähkimiskott vastab nii Euroopa Liidu, Austraalia, Ameerika Ühendriikide kui ka Suurbritannia ohutus- ja kvaliteedistandarditele.


Materjal: 55% orgaaniline puuvill, 40% bambusviskoos, 5% elastaan
Masinpestav ja trummelkuivatatav madalal temperatuuril. Triikimisel kasutada keskmist temperatuuri. Kangas talub ka keemilist puhastust, ent mitte valgendipõhiseid plekieemaldajaid.


OHUTUSTEAVE

HOIATUS: Hoida eemal tulest või lahtistest leekidest.
HOIATUS: Ärge laske lapsel üle kuumeneda.
HOIATUS: Ärge kasutage mähkimiskotti kinniste kätega, kui laps näitab välja märke, et on õppimas seljalt kõhule keeramist.
Ärge kasutage koos mähkimiskotiga lisatekke.
Esimeste kahjustuste ilmnemisel mähkimiskoti kasutamine lõpetada.
Pesta enne esimest kasutuskorda.

NB! Katsuge regulaarselt beebi kukla tagant, et tal ei oleks liiga külm või palav.